Якісний сервіс
Швидка обробка замовлення
Полезная консультация
Корисна консультація
Вибір оптимальних рішень
Гибкая система скидок
Гнучка система знижок
Для постійних покупців
Быстрая доставка
Швидка доставка
Найкоротші терміни доставки
Спеціальні пропозиції
6.70грн
13.50грн
10грн
7грн
16грн
9.40грн
16грн
10грн
14.50грн
19грн
12.40грн
15.50грн
17грн
12грн
29.50грн
22грн

Пакети поліетиленові є незамінними засобами упаковки та зберігання різноманітних товарів. Вони широко використовуються в різних галузях, включаючи торгівлю, пакування, сувенірну сферу, логістику та інші. Важливо врахувати, що пакети поліетиленові виконують функцію не лише упаковки товарів, але й збереження їх від зовнішніх впливів. Вони допомагають захистити продукцію від негативного впливу пилу, вологи, бруду і інших факторів довкілля.

Наш інтернет-магазин Укрполіпак пропонує ознайомитися з каталогом поліетиленових пакетів різних розмірів і форм. В асортименті представлені маленькі і великі пакети за доступними цінами. Щоб купити поліетиленові пакети, ви можете звернутися до нас за допомогою номера телефону, вказаного на сайті, або через онлайн-форму зворотнього зв'язку. Ми гарантуємо нашим клієнтам відмінну якість продукції, міцність і надійність упаковки, привабливий зовнішній вигляд, доступні ціни та швидку доставку товарів по Києву та в інші міста України.

Особливості і призначення

На сайті нашого магазину є багато різних пакувальних матеріалів. Але саме пакетики поліетиленові користуються неабияким попитом серед наших покупців. Такий пакувальний матеріал можна використовувати як для побутових потреб, так і для комерційних цілей. До того ж, різноманіття форм, розмірів і властивостей дозволяють обирати пакети для дуже різних категорій товарів.

В нашому інтернет-магазині Укрполіпак можна вибрати і купити наступні види пластикових пакетів:

 • Пакети для одноразового використання Це найбільш поширений вид поліетиленової упаковки. Такі пакетики зазвичай використовуються в супермаркетах для упаковки і транспортування товарів, а також для зберігання відходів.
 • Пакети-майки. Вони мають ручки і призначені для зручного носіння продуктів харчування та інших покупок. Такі целофанові пакетики можуть бути використані як рекламний матеріал, якщо розмістити на них логотип або рекламний напис.
 • Пакети з морозильного поліетилену. Цей тип поліетиленових пакетів призначений для зберігання продуктів у морозильнику. Вони допомагають запобігти замерзанню і захищають продукти від пошкоджень, а також не руйнуються від низьких температур.
 • Фірмові поліетиленові пакети. Така упаковка використовуються фірмами для пакування власної продукції. Пластикові пакети можуть містити надрукований логотип або назву компанії, що сприяє ідентифікації бренду.
 • Пакети для медичних товарів і відходів. Ці пластикові вироби застосовуються у медичних закладах для безпечного збирання медикаментів, а також для утилізації медичних відходів. Вони забезпечують герметичність, що запобігає розповсюдженню інфекцій або небезпечних хімічних викидів.
 • Пакети для харчових продуктів. Вони призначені для упаковки і зберігання продуктів, таких як хліб, фрукти, овочі і так далі. Саме така упаковка допомагає зберегти свіжість і не допускає контакт продуктів зі зовнішнім середовищем.

Загалом, поліетиленові пакети багатофункціональні і незамінні в повсякденному житті. Вони дуже економічні, зручні та екологічні, адже можуть повторно не тільки використовуватися, але й перероблятися.

Як обрати найкращий варіант

Пакети поліетиленові

При виборі поліетиленових пакетів є кілька ключових факторів, які варто враховувати:

 • Тип поліетилену. Існує кілька різновидів матеріалу: поліетилен низької щільності (LDPE), поліетилен високої щільності (HDPE) та поліетилен екструдований (LLDPE)..
 • Розміри. При виборі пакетів з пластику важливо враховувати їхні габарити. Виробники, товари яких представлені на сайті, випускають целофанові вироби з товщиною від 15 до 50 мкм, шириною від 20 до 100 см, та довжиною від 30 до 100 см. При цьому бічні фальця можуть варіюватися в розмірі від 10 до 50 см.
 • Призначення. Треба визначитися для яких цілей і потреб буде використовуватися поліетиленовий пакет: для упаковки продуктів харчування, торгової та промислової упаковки, для сміття і так далі.
 • Екологічність. Завжди можна подбати про природу і обрати поліетиленові пакети із вторинних або біорозкладаючихся матеріалів.
 • Вартість. Ціна залежить від розмірів, дизайну та матеріалу виготовлення, але ми все одно пропонуємо досить низькі ціни.

Асортимент нашого інтернет-магазину Укрполіпак пропонує різноманітні целофанові пакети, тому кожен зможе обрати найбільш підходящий варіант. Ми гарантуємо високоякісний продукт по доступній ціні. Також наші клієнти завжди можуть скористатися швидкою доставкою замовлення прямо додому в Київ чи в інші міста країни.

Замовити пакети з пластику можна лише оптом від 100 штук. Також є можливість індивідуального виготовлення продукції. Зв'язатися з нами можна по телефону або через спеціальну форму на сайті.

Часті питання про пакети

Чим відрізняються целофанові пакети від поліетиленових?

Матеріал поліетилен не має смаку, а целофан має солодкуватий смак, оскільки при його виготовленні використовуються целюлоза та гліцерин. Целофан практично прозорий, поліетилен – матовий. Розрізнити ці матеріали можна і навпомацки. Целофан жорсткіший, а при зминанні починає шарудити і хрумтіти.

Які види пакетів продаються?

 • Пакети-майка;
 • Пакети Zip-Lock;
 • Фасувальні пакети;

Які ціни на пакети?

 • Пакет-майка Comserv (16×30) 100 шт – 5.50грн.
 • Пакет із замком zip-lock (40х60) 100 шт – 4.50грн.
 • Пакети фасувальні №0 “Comserv” (10х22) 280 грам 12 мкм – 18грн.
Усі результати пошуку