Блог

Як вибрати пакет-слайдер для заморожування продуктів

Як вибрати пакет-слайдер для заморожування продуктів

Пакети-слайдери є особливою вакуумною упаковкою для продуктів, яка оснащена застібкою-блискавкою без губи . Відкриття та закриття пакета здійснюється за допомогою “повзунка” із пластику, який працює як звичайна блискавка. Пакети слайдери використовуються для зберігання та заморожування продуктів. Такий варіант упаковки є багаторазовим і досить зручним. В інтернет-магазині “Укрполіпак” ви зможете вибрати…
Що таке пакет банан

Що таке пакет банан

Пакет банан або варіант з вирубаною ручкою являє собою спеціальний презентаційний виріб, який виготовляється з поліетилену низького або високого тиску. Однак, щоб точно зрозуміти, що таке пакет банан і чому він так називається, варто детальніше вивчити питання щодо його виготовлення та виду. У нашому інтернет-магазині ви зможете вибрати та купити найбільш підходящий варіант цього товару за доступною ціною.

Міфи про поліетиленові пакети

Міфи про поліетиленові пакети

В останні роки люди стали багато уваги приділяти проблемам екології, збереження природи та її ресурсів. У зв’язку з цим стало з’являтися багато неперевіреної та недостовірної інформації, чуток та міфів, у тому числі й про поліетилен.

Яка господарська сумка краща

Яка господарська сумка краща

Практично кожна людина вдома має господарську сумку. З нею ходять за покупками на ринок, беруть у поїздку, на відпочинок, на дачу і так далі. Це з тим, що вона як зручна, а й міцна. Однак у багатьох людей все ще складається враження, що це різнокольорова авоська, яку зараз і соромно…
Як вибрати пакет zip lock

Як вибрати пакет zip lock

Поліетиленові пакети давно і надовго увійшли до нашого життя. Однак, щоб забезпечити максимальний комфорт покупцям, виробники полімерної тари вирішили створити більш зручний та багатофункціональний продукт для пакування продукції – пристосування із замком zip lock або грипер-пакет. Гриппер являє собою спеціальну упаковку, яка відрізняється наявністю спеціальної застібки, що герметично закривається. Різновидів…

Хто вигадав поліетиленові пакети

На сьогоднішній день пластик є одним із найпоширеніших матеріалів, який використовується для виробництва пакетів. Використовується для транспортування та зберігання речей та продуктів. Тому ми хотіли б познайомити вас з історією виникнення пластикових пакетів – хто, коли і навіщо.

Як вибрати целофанові пакети

Пакет є пакувальною продукцією, яка призначена для зберігання та транспортування продуктів, сипучих матеріалів, хлібобулочних виробів та інших товарів. Однак, щоб пакет виявився максимально ефективним і корисним, варто підібрати найбільш підходящий варіант для того чи іншого завдання. А в нашому інтернет-магазині ви зможете вибрати і купити його за цілком доступною і…

Як заморозити продукти у zip пакетах

Пакети zip-лок є спеціальним видом упаковки, головна відмінність якої полягає в наявності замочка у верхній частині. З’єднання не допускає навіть повітря, це можливо завдяки спеціальним пазам і виступам.

Різниця між кульком та пакетом

Часто так відбувається, що вживаючи те чи інше слово, ми не замислюємося про правильність його вимови, інколи ж і значення. Зокрема це стосується і таких слів, як «пакет» та «кульок». Справді, ми вимовляємо ці слова, часто маючи на увазі одну й ту саму річ і не бачачи різниці.

Новорічне упакування своїми руками

Коли наближатися Новий рік багато хто замислюється, які подарунки зробити близьким і рідним. Купити подарунок – одне, і зовсім інше правильно його подати. Можливо, деякі не замислюються, але від того, як виглядає презент, залежить багато, у тому числі почуття, які зазнає людина, побачивши сюрприз.

Усі результати пошуку