Що таке грипер

Прості пакети для фасування, пакети у вигляді майки та стрейч-плівка є досить поширеними товарами і активно використовуються на різних підприємствах, у ринковій торгівлі та в домашніх умовах. Незважаючи на те, що такі пакети дешеві та доступні , їх неможливо щільно закрити. Саме з цієї причини для більш надійного захисту певних виробів застосовуються спеціальні грипери – пакети із зиплок застібкою. Високоякісні та надійні грипери можна придбати у нашому інтернет-магазині за розумною вартістю. У нас ви зможете купити і маленькі пакетики з застібки, і великі пакети під будь-яку продукцію.

Особливості гриперів

Що таке грипери знають далеко не всі. Проте їх поширення з кожним днем ​​зростає. Говорячи про те, що означає саме слово «грипер», варто сказати, що в перекладі з англійської gripper – це захоплення або затискач.

Такі пакети використовують у найрізноманітніших сферах діяльності: у промисловості, торговельній справі, медицині, для побутових потреб тощо. Особливо актуальні вони у тих ситуаціях, коли важливо зберігати дрібні предмети разом, але при цьому мати до них постійний та швидкий допуск. Пакети грипери відмінно захищають продукцію від вологості та бруду, тому їх із задоволенням використовують для пакування ювелірних виробів, спецій, кріплень, ліків, ґудзиків тощо.

Переваги та різноманітність гриперів

Серед головних переваг гриперів із застібкою zip-lock варто виділити наступні:

  • підвищена міцність та довговічність;
  • еластичність та гнучкість матеріалу;
  • паро- та водонепроникність;
  • підвищена стійкість до стирання та зміни форми;
  • абсолютна безпека для людей;
  • прозорий колір;
  • можна наносити зверху напис або малюнок.

Також важливим є те, що пакети герметичні. Зберігати різноманітні предмети у гриперах можна постійно. При цьому вони не вбиратимуть інших запахів, піддаватися вогкості або налипання жирів та бруду. Наприклад, сіль у гриперах ніколи не буде сирою.

Пекети-грипери можуть відрізнятися між собою. Вони можуть бути одношаровими – це пакети з первинного поліетилену з товщиною 45 мкм, потрібні для зберігання не сипучих матеріалів, що використовуються переважно у харчовій промисловості. Ще існують багатошарові пакети, що мають у конструкції бар’єр із фольги або алюмінію. Цей додатковий шар гарантує неможливість попадання вологи, світла та плісняви ​​всередину пакета. Застосовуються як своєрідний термоконтейнер для фасування сухих сумішей, для зберігання заморожених продуктів, кави та інших продуктів.

Особливості та різновиди зип-лок застібок

Зіплок застібкаце спеціальний замок на пакеті, який розташований у верхній частині грипера і складається з двох поліпропіленових смужок, що герметично з’єднуються і роз’єднуються. Слід також зазначити, що застібка zip lock характеризується надійністю та зносостійкістю, адже її ресурс має на увазі близько 1000 циклів відкриття та закриття пакета. При цьому її конструкція не псується і не розхитується.

На сьогоднішній день існує три види пакетів-гриперів, і вони відрізняються видом застібки зип лок:

  1. Звичайний зип-лок. Це простий струнний замок, який гарантує безпеку та збереження ювелірних прикрас, косметики тощо.
  2. Подвійний замок виготовляється зі спеціального поліетилену високого тиску. Призначений такий пакет для збереження та переміщення різних сипучих та пастоподібних матеріалів.
  3. Зі спеціальним бігуном Slider. Ці пакети мають на увазі наявність повзунка на упаковці, який переміщається напрямними смугами. Виготовляються такі застібки з нещільного поліетилену.

Як використовувати

Говорячи про те, як закрити зип пакет, необхідно відразу зрозуміти, що в основі конструкції застібки закладено принцип «блискавки»: з’єднання двох сторін здійснюється за рахунок вдавлювання напрямних один в одного, але без наявності зубців.

Щоб закрити пакет, слід трохи стиснути пальцями замок і провести ними по всій довжині застібки. Відкриття відбувається аналогічно. Важливо, що цикл можна повторювати багаторазово. І навіть через кілька років використання пакет буде так само надійно і легко закриватися та відкриватися.

Де можна купити грипер

Гриппер-пакет із застібкою зип-лок ви можете придбати у нашому інтернет-магазині. Ми гарантуємо нашим клієнтам відмінну якість, довговічність і надійність продукції. В асортименті є пакети будь-якого розміру, щільності та типу. У нас ви зможете замовити пакети під найрізноманітніші потреби: препарати, сипучі компоненти, продукти тощо. За бажанням клієнта на поверхню пакета може бути нанесена реклама – напис чи рисунок.

Якщо у вас виникли додаткові питання, ви завжди можете з нами зв’язатися та отримати детальну інформацію.

Без коментарів
Опубліковано в:
Блог
Коментарі
Поки немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Name
Email

Усі результати пошуку