Що таке пакет банан

Пакет банан або варіант з вирубаною ручкою являє собою спеціальний презентаційний виріб, який виготовляється з поліетилену низького або високого тиску. Однак, щоб точно зрозуміти, що таке пакет банан і чому він так називається, варто детальніше вивчити питання щодо його виготовлення та виду. У нашому інтернет-магазині ви зможете вибрати та купити найбільш підходящий варіант цього товару за доступною ціною.

Особливості вибору

Звідки пішла назва пакет бананПакет банан дещо відрізняється від інших моделей, тому що має форму прямокутника, а у вигляді ручки виступає вирізане отвір. В якості матеріалу для виготовлення використовується поліетиленова плівка з товщиною від 20 до 100 мікрон.

Багатьох покупців нашого магазину мучить питання щодо того, звідки пішла ця незвичайна назва, адже все дуже просто! Своє ім’я «банан» отримав завдяки тому, що у його тілі вирізається ручка напівкруглої форми, яка схожа на тропічний фрукт.

При виборі пакету банан слід звернути увагу на такі параметри, як розмір, міцність поліетилену, тип ручки та наявність логотипу або малюнка. Як правило, розмір, а також вантажопідйомність (від якої залежить щільність матеріалу) підбираються з урахуванням того, що переноситиметься всередині, як довго і як часто. Відповідно, що більше і важче вантаж, то міцніше і габаритніше буде потрібний пакет.

Поліетиленові пакети цього виду можуть бути виконані з такими ручками:

  1. Неукріплені. Вироби без зміцнення рекомендується використовувати у точках роздрібної торгівлі невеликими товарами вагою до 5 кілограмів.
  2. Зміцнений вид з підворотом. Така модель має вантажопідйомність до 20 кілограмів, тому може мати не тільки укріплені щільні ручки, а й складки на дні з боків.
  3. Укріплений тип методом гарячого зварювання (рейтер). Що таке пакет бананЦе найбільш вантажопідйомні та посилені варіації, які не тільки збільшують допустимий рівень ваги, але й продовжують період експлуатації виробу.

    li>

Де придбати

У нашому магазині ви можете замовити пакет банан із персональним логотипом або унікальним малюнком, орнаментом. Ми гарантуємо вам якісну рекламу в будь-якому кольорі, яка не стирається та не вицвітає.

Таким чином стає зрозуміло, що таке «банан» і в чому його відмінність від інших варіацій. А в нашому інтернет-магазині ви зможете купити відповідну продукцію за оптимальною вартістю. Ми також пропонуємо клієнтам скористатися швидкою і зручною доставкою додому в Київ, Харків та інші області України.

Без коментарів
Опубліковано в:
Блог
Коментарі
Поки немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Name
Email

Усі результати пошуку