Що таке сумка човника

Сумка човника є одним з найпоширеніших варіантів сумок, виготовлених з полімерного матеріалу. Багатьом складно уявити, що це таке, і практично всі бачили подібні баули, адже вони набули особливої ​​популярності в 90-х і до цього дня залишаються затребуваними. вигляд, тобто картатий колір, місткість.

Переваги

Що таке сумка човникаСумка човника підходить для різних цілей. Якщо картата сумка забруднилася, її можна помити чи почистити, особливого догляду вона вимагає. Навіть численні прання не вплинуть на відтінок, розмір чи форму виробу.

Серед основних переваг сумки човників варто виділити такі:

  1. Місткість.
  2. Міцність.
  3. Підвищена надійність.
  4. Багатофункціональність.
  5. Об’ємність.

Найбільшого поширення сумки набули у сфері оптової та роздрібної торгівлі. Також їх часто використовуються під час переїзду або під час перевезення об’ємних та важких речей.

Використання

Внаслідок того, що такі господарські човникові сумки застосовуються для перенесення, збереження та транспортування продуктів та речей різного характеру, перед покупкою необхідно переконатися у міцності та практичності тієї чи іншої моделі. У нас ви зможете придбати надійні варіанти сумок за розумною ціною.

Сумка човника цеПри виробництві баулів човників застосовують спеціальний матеріал – поліпропілен, який відрізняється довговічністю, має водонепроникні властивості і має підвищену стійкість до зносу. Клітчасті поліпропіленові сумки без проблем оберігають вміст від пилу, забруднення, води, снігу та дощу. Господарські човникові баули, як правило, мають досить широкі та міцні ручки. Це необхідно не тільки для комфорту, а й для того, щоб можна було переносити дуже важкі та об’ємні речі на великі відстані, у тому числі і з міста до міста.

Розмаїття

На сайті можна вибрати сумки човника в клітинку різноманітних розмірів, кольорів, фасонів та об’ємності. Вибір відповідної моделі залежить від цілей та максимальної ваги. Як правило, для господарських та побутових цілей можна купити сумку №1 або №2. Якщо ж йдеться про використання баула в торгових або виробничих цілях, то бажано вибирати моделі 8 або №9. Варто відзначити, що незалежно від типу моделі та розміру, всі човникові баули оснащуються гарними та надійними блискавками, які справно функціонуватимуть.

В інтернет-магазині ви можете придбати сумки різних кольорів: сині, червоні, сірі, чорні і так далі. В наявності також є моделі з іншими візерунками та малюнками: леопардовий, квітковий, шаховий принт та ін. Залежно від моделі та типу сумки її вартість складає від 20 до 70 грн.

Без коментарів
Опубліковано в:
Блог
Коментарі
Поки немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Name
Email

Усі результати пошуку