Як вибрати пакет-слайдер для заморожування продуктів

Як вибрати пакети-слайдери для заморожуванняПакети-слайдери є особливою вакуумною упаковкою для продуктів, яка оснащена застібкою-блискавкою без губи . Відкриття та закриття пакета здійснюється за допомогою “повзунка” із пластику, який працює як звичайна блискавка. Пакети слайдери використовуються для зберігання та заморожування продуктів. Такий варіант упаковки є багаторазовим і досить зручним. В інтернет-магазині “Укрполіпак” ви зможете вибрати та купити універсальні пакети слайдерів за вигідною та доступною ціною. Ми надаємо клієнтам швидку доставку замовлення в Київ, Харків та інші регіони України.

Особливості пакетів

Упаковки із застібкою “слайдер” часто застосовуються для заморожування продуктів різного виду, починаючи від сирого м’яса та овочів, і закінчуючи готовими стравами. Ними користуватись дуже зручно та просто, блискавка дає можливість багаторазово застосовувати виріб. Якщо ви заморозили багато продуктів, можна без проблем відкрити упаковку, дістати потрібну кількість їжі і знову закрити. Серед головних характеристик слайдер-пакетів слід зазначити:

• виготовляються із міцної поліетиленової плівки;

• оснащені надійним замком типу “слайдер”;

• характеризуються стійкістю до підвищеної вологості та температурних перепадів;

• незважаючи на те, що виконані з пластику, є безпечним та екологічно чистим продуктом, який піддається переробці.

Як обрати товар

Як вибрати пакети-слайдери на пластиковому бігункуЩоб вибрати відповідний пакет слайдер для заморожування, треба взяти до уваги низку нюансів та параметрів. Спочатку слід визначитися з розміром. В наявності є і невеликі варіації для заморозки з шириною кілька сантиметрів, і великі екземпляри з місткістю в кілька літрів.

Також при виборі упаковки варто приділити увагу формі. Одним з найзручніших і найпопулярніших вважається варіант квадратної або прямокутної форми з щільним механізмом закриття.

Також можна вибрати колір – прозорий, світлий, кольоровий. Забарвлення замку теж може бути різноманітним.

Де придбати

У нашому інтернет-магазині ви зможете підібрати і купити хороші слайдер пакети для заморожування продуктів. Їх можна використовувати для зберігання овочів, фруктів, грибів, риби, м’яса, готових страв. місяців.

У нас можна купити слайдер пакети різного розміру та виду. При цьому всі вироби вирізняються високою якістю, екологічною чистотою, надійністю. Ви можете замовити пакети оптом за цілком демократичними цінами, регулярно проводяться акції та розпродажі. Також клієнти можуть скористатися оперативною доставкою замовлення по всій Україні.

Без коментарів
Опубліковано в:
Блог
Поділіться
Коментарі
Поки немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Name
Email

Усі результати пошуку