Як вибрати пакет zip lock

Поліетиленові пакети давно і надовго увійшли до нашого життя. Однак, щоб забезпечити максимальний комфорт покупцям, виробники полімерної тари вирішили створити більш зручний та багатофункціональний продукт для пакування продукції – пристосування із замком zip lock або грипер-пакет. Гриппер являє собою спеціальну упаковку, яка відрізняється наявністю спеціальної застібки, що герметично закривається. Різновидів моделей з такою застібкою досить багато, тому виникає питання щодо того, як вибрати пакет зіп лок. Щоб це зрозуміти, слід детальніше розібратися у темі. А потім у нашому інтернет-магазині ви зможете купити найкращий варіант виробу за привабливою ціною.

Переваги виробу

Щоб зрозуміти, як вибрати пакет zip lock, необхідно для початку дізнатися, що це таке. Покупці зустрічаються з ними щодня, навіть не здогадуючись про те, що це грипи. Гриппер – це кульок зі спеціальним замком зип-лок, який виконаний у вигляді поліпропіленової смуги, що герметично з’єднується і легко роз’єднується. У порівнянні з іншими упаковками, такі варіації коштують трохи дорожче, можуть використовуватися багато разів, відмінно використовуються для перевезення сипких і рідких речовин.

Як вибрати пакети zip lock

Серед головних переваг зип локу варто виділити такі:

  1. Захищає продукти від пилу, мікрофлори навколишнього середовища;
  2. Можна герметично закривати та відкривати пакет багато разів.
  3. Продукція упаковується естетично привабливо.
  4. Грипери представлені в різних кольорах та розмірах.
  5. Можна нанести логотип на пакет.

Розмаїття виробів

Вирішуючи питання, як вибрати пакети zip lock, слід знати, що вони можуть бути виготовлені двома методами:

  • цілі, із замочком, який виконаний способом екструзії. За підсумками, з-під машини виходить готовий виріб;
  • збірні. Заготівлі проходять через зварювальну машинку і замочок приварюється до виробу.

Какой пакет зип лок лучшеЯк правило, методика виготовлення не сильно впливає на якість. Однак, якщо йдеться про габаритні та важкі вантажі, то рекомендується вибирати цілісні варіації з зип локом.

Також, приймаючи рішення про те, як вибрати пакет із зип лок, варто враховувати, що виріб може бути одношаровим або багатошаровим. Одношарові моделі є досить низькими за вартістю, використовуються переважно для зберігання харчових продуктів, ювелірних виробів, інструментів, ліків, кабелів.

Багатошарові пристрої з zip lock слід вибрати в тому випадку, коли планується тривале зберігання продуктів, наприклад, кави, круп, цукерок і так далі. Це пов’язано з тим, що така упаковка має додатковий бар’єрний шар зі спеціальним призначенням. що забезпечує більш надійну герметичність та захист товару.

Особливості вибору

Вирішуючи питання, як вибрати пакет zip lock, слід звертати увагу такі параметри, як міцність (залежить від щільності ленки (110-140 мгс/кв.см.)), розмір, особливості конфігурації, вага (1-40 гр.). ), фасування.

Таким чином, стає зрозуміло, як вибрати пакет із зип лок. А в нашому інтернет-магазині ви зможете придбати будь-який варіант виробу за найдоступнішою та найдемократичнішою ціною. Наші клієнти також мають можливість замовити та купити товар оптом з доставкою у Київ, Харків та інші міста України.

Без коментарів
Опубліковано в:
Блог
Коментарі
Поки немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Name
Email

Усі результати пошуку