Як вибрати поліетиленовий пакет

Поліетиленові пакети незважаючи на постійну конкуренцію з паперовими виробами залишаються популярними та затребуваними серед оптових та роздрібних покупців з Києва, Харкова та регіонів. У супермаркетах, магазинах, торгових центрах та на ринках споживачам пропонують різноманітні кульки абсолютно безкоштовно, що дозволяє відвідувачеві вибрати та запакувати необхідні продовольчі або непродовольчі товари та принести їх додому в цілісності та збереженні.

Міцні та зносостійкі

Оскільки вибір упаковки із поліетилену досить великий покупці стикаються з питанням, як правильно вибрати поліетиленовий пакет. Як правило, у процесі вибору замовники керуються смаковими уподобаннями та фінансовими можливостями, тобто звертають увагу на дизайн, вартість та країну випуску. Але це не зовсім правильно, перш ніж вибрати і купити відповідний кульок необхідно визначитися, для яких цілей будете його використовувати, що упаковувати, вид, тип та габарити продукції. Поліетиленові пакети, що представлені на ринку пакувальних товарів України, відрізняються такими параметрами:

 • матеріалом;
 • формою;
 • розміром;
 • кольором;
 • щільністю;
 • ручкою.

Під матеріалом мається на увазі той факт, що для виготовлення пакетів виробники використовують поліетилен високого або низького тиску, тому готові вироби з ПНД або ПВД мають ряд переваг і недоліків.

Як вибрати поліетиленовий пакет

Покупцям з Києва, Харкова та інших міст, які запитують, як вибрати поліетиленовий пакет, варто враховувати, що моделі з поліетилену високого тиску мають гладку, глянсову приємну на дотик поверхню. Вироби з ПНД характеризуються щільністю від 50 мікрон, рекомендована виробниками вантажопідйомність до шести кілограм. Моделі з пнд відрізняються матовою поверхнею, що шарудить, щільність варіюється від п’ятнадцяти і до сорока п’яти мікрон, здатні витримувати вантаж від шести кілограм. Незалежно матеріалу випускають пакувальні, фасувальні, сміттєві, подарункові кульки, а також вироби для одягу та з логотипом. Моделі з логотипом використовують як рекламу виробники харчової та фасувальної продукції, товарів народного споживання, а також фармацевтичних, медичних, ювелірних та багатьох інших.

Зручні та надійні ручки

Крім матеріалу та призначення, поліетиленові пакети відрізняються застібкою та ручкою. Покупці зможуть вибрати та купити кульки з петльовою, прорубною та пластиковою ручкою, а також вироби із замком zip-lock. Як петлеві, так і прорубні ручки зручно розташовуються в руці, не здавлюють долоню та зап’ястя, забезпечують комфортне носіння та доставку вмісту. Щільність кульків з поліетилену буває 20, 30, 35, 40, 50, 80 та 90мк. Як правильно вибрати поліетиленовий пакет залежно від товщини матеріалу. У цьому випадку фахівці рекомендують враховувати вагу товару, який необхідно запакувати та доставити. Моделі з товщиною 20мк витримують вагу від 5 до 10 кг, з товщиною 30мк і більше підходять для ваги до п’ятнадцяти кілограм. Для важкої продукції вагою понад двадцять кілограм підходять моделі з товщиною стінки від 50мк.

Як вибрати пакет з поліетилену

Незважаючи на вибір пакувальної продукції з поліетилену, замовники, які розібралися з питанням, як вибрати поліетиленовий пакет, віддають перевагу виробам з назвою банан або майка. Кульки типу банан оснащуються укріпленою, прорубною ручкою. Крім ручки, виробники укріплюють і дно. Ці вироби характеризуються привабливим зовнішнім виглядом, міцною конструкцією, тривалим терміном служби. Але не варто забувати, про поліетиленові пакети типу майка, які вибрати і купити як у Києві, так і в Харкові не важко. А також ці кульки безкоштовно роздають у магазинах та супермаркетах. Вироби майка відрізняються міцністю, місткістю та вантажопідйомністю. Як правило, поліетиленові пакети майка та банан виготовляють із білого поліетилену, але водночас постачальники пропонують моделі у рожевому, жовтому, блакитному, зеленому, чорному, синьому та інших кольорах. У незалежності кольору та щільності матеріалу, на поверхню кулька з поліетилену допускається нанесення логотипу, контактних даних, картинки та будь-якої іншої інформації.

Висока якість, доступна вартість

Як правильно вибрати поліетиленовий пакетВибрати, замовити та купити поліетиленові пакети, які характеризуються:

 • міцністю;
 • практичністю;
 • функціональністю;
 • місткістю;
 • надійністю;
 • зносостійкість.

За вигідною ціною, можливо, на сайті інтернет-магазину, де представлений асортимент поліетиленових пакетів найкращих українських та зарубіжних виробників. А як правильно вибрати відповідний кульок із поліетилену доступно виклали у цій статті.

Без коментарів
Опубліковано в:
Блог
Коментарі
Поки немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Name
Email

Усі результати пошуку