Як вибрати целофанові пакети

Пакет є пакувальною продукцією, яка призначена для зберігання та транспортування продуктів, сипучих матеріалів, хлібобулочних виробів та інших товарів. Однак, щоб пакет виявився максимально ефективним і корисним, варто підібрати найбільш підходящий варіант для того чи іншого завдання. А в нашому інтернет-магазині ви зможете вибрати і купити його за цілком доступною і вигідною ціною.

Вибір матеріалу

Как выбрать пакет из целлофанаДля початку варто розібратися з типом матеріалу пакету. На сьогоднішній день існують целофанові та поліетиленові пакети. Незважаючи на те, що багато хто не бачать жодної різниці між ними, вона таки є.

Поліетиленовий пакет є результатом полімеризації етилену, відрізняється практичністю та тривалим терміном експлуатації. Він може бути виготовлений за методикою обробки високим чи низьким тиском. Поліетиленова модель у багатьох країнах заборонена, тому ви можете придбати поліетиленовий пакет з біорозкладною добавкою, яка знижує шкідливий вплив на екологію під час утилізації.

Целофановий пакет виготовляється шляхом обробки природного матеріалу целюлози. Тому вважається екологічно чистим і не таким небезпечним для екології, оскільки час його розкладання набагато менший, ніж у поліетиленового родича. Але щоб зрозуміти, як вибрати пакет з целофану, варто враховувати безліч характеристик.

Розмаїття моделей

Розбираючись у тому, який целофановий пакет краще, варто приділити увагу виду моделі. У нашому магазині представлений великий асортимент целофанових пакетів, тому будь-хто зможе підібрати найбільш підходящий варіант:

  1. «Майка». Подана варіація підійде для зберігання виробів продовольства, у рекламних цілях за малого бюджету, для пакування дрібної роздрібної продукції.
  2. Целофанові моделі з прорубною ручкою. Вироби необхідні для великих товарів, зокрема й побутової техніки, для пакування в привабливому вигляді, для представлення подарунків у вигляді самостійного сувенірного виробу, для реклами.
  3. Фасувальні варіації. Зручні у всіх випадках, коли не потрібна ручка та реклама: для фасування круп, цукру, борошна, недорогого запакування фруктів, м’яса. Відрізняються дешевизною та практичністю.
  4. Целлофанові варіанти для одягу. Характеризуються тим, що мають спеціальну вирубку для вішалки. Підходять для хімчисток, компаній з обслуговування, маркетів, театрів тощо.
  5. Целофанові пакети з перфорацією. Вони потрібні для зберігання або перевезення товарів, які не терплять вогкості, – продукти, гарячі вироби, дрова, торф. Відмінність полягає в тому, що структура «дихаюча» не дає утворюватися конденсату і цвілі.

Габарити та додаткові можливості

Розбираючись у тому, який целофановий пакет краще, і як його правильно вибрати, варто звертати увагу на габарити та масу товару, що перевозиться. Товщина пов’язана з вантажопідйомністю целофанового пакета, тому обов’язково враховуйте цей показник. Якщо товар із магазину чи підприємства не важить більше 3 кг, то купувати надто товсті вироби не треба – вистачить 14 мкм. Якщо передбачається перевезення такої ваги, як 20 кг і більше, варто вибрати пакет з целофану в 30 мкм.

Как выбрать целлофановый пакет

При вирішенні питання про те, як вибрати целофановий пакет за розміром, потрібно враховувати габарити продукції, яка зберігатиметься в ньому. Крім цього слід розуміти, як саме вимірюється розмір целофанового пакета. Сучасні стандарти мають на увазі, що довжина пакета вимірюється від кінця ручки до дна, а ширина – від краю до краю по найбільш широкій області. Також треба брати до уваги, що певні види целофанових пакетів мають складки з обох боків, наприклад, «майки».

Залежно від призначення целофанові пакети можуть виявитися не тільки упаковкою, а й додатковою рекламою. Для цього вам достатньо звернутися до нашого магазину та замовити виготовлення целофанового пакету з логотипом вашої компанії чи товару.

Таким чином стає зрозуміло, як вибрати целофановий пакет. У нашому інтернет-магазині ви зможете підібрати та придбати найбільш підходящий тип целофанового пакету для вашої справи за цілком прийнятною ціною. Ми пропонуємо відмінну якість товарів, доступність, широкий асортимент та швидку доставку товару в Київ, Харків та інші міста України.

Без коментарів
Опубліковано в:
Блог
Коментарі
Поки немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Name
Email

Усі результати пошуку