Хто вигадав поліетиленові пакети

На сьогоднішній день пластик є одним із найпоширеніших матеріалів, який використовується для виробництва пакетів. Використовується для транспортування та зберігання речей та продуктів. Тому ми хотіли б познайомити вас з історією виникнення пластикових пакетів – хто, коли і навіщо.

Створення та розвиток

Розмірковуючи про історію виникнення та розвитку пластикових виробів, ми часто не розуміємо, у чому різниця між поліетиленовою та целофановою сировиною, а вона є. Отже:

  1. Поліетилен є синтетичним полімером, що виходить в результаті полімеризації етилену.
  2. Целофан виготовляється в результаті обробки натурального природного матеріалу целюлози.

Поліетилен

Багато дослідників вважають, що історія поліетиленових кульків починається в 1899 році, коли матеріал був відкритий Гансом Фон Пехманном з Німеччини. Однак також існує й інша версія щодо того, хто зробив відкриття – історики вважають, що поліетилен вигадав хімік Г. Густавсон із Росії. У будь-якому випадку, на той момент даний винахід не знайшов жодного практичного застосування, тому історія пакетів почалася набагато пізніше.

Суперечки з приводу того, хто перший вигадав і винайшов такий пакет і для чого вони з’явилися, точаться дотепер. Однак за офіційними, і найбільш достовірними даними, поява поліетиленового фасувального пакету припала на 1957 рік – Альфред Філдінг і Марк Шаван змогли винайти щось, що стоїть у своєму гаражі. В Америці товар стали активно використовувати для пакування продуктів та хліба. І в 1966 у поліетиленових кульках стали продавати понад 30 відсотків усіх хлібобулочних продуктів у державі. У 1962 побачила світ машинка з виготовлення упаковок зі швами з боків, а в 1970 почали виготовляти пакети з ручками. Відомі у всьому світі «майки» з’явилися на світ у 1982 році, хто їх точно придумав уже невідомо.

Хто вигадав поліетиленові пакети

Целлофан

Історія появи целофанових пакетів починає свій відлік з 1911 року, коли хімік зі Швейцарії прагнув створити прозоре покриття для скатертин, а винайшов вологонепроникну безбарвну плівку – целофан. І вже в 1913 році виробництво матеріалу налагодили у Франції, а через 11 років розробка була куплена, запатентована і поширена фірмою DoPont.

Нова упаковка в СРСР

Розмірковуючи про те, в якому році з’явилися, і хто в СРСР завіз перші пакети з целофану та поліетилену, слід зауважити, що багатонаціональна країна запізнилася майже на 20 років. Целофанові пакети в Радянському Союзі набули популярності лише наприкінці сімдесятих років. До цього моменту всі продукти упаковувалися в папір, наприклад, крупи і цукор пакували в кульки із щільного сірого паперу, а велику продукцію зав’язували мотузками.

Коли в ссср з'явилися поліетиленові пакети

Дуже цікаво, що у сімдесятих роках минулого століття пакети в СРСР стали практично культовим товаром, тому целофан дбайливо зберігали, прали та сушили, а іноді навіть подавали як цінний подарунок на урочистості.

Корисні «бульбашки»

Одним із найдивовижніших і найцінніших варіантів упаковки для радянської людини вважався особливий пухирчастий поліетилен. У питанні про те, хто вигадав пухирчастий поліетилен, розібратися не складно, адже це були Філдінг та Шаван. Це був, по суті, їхній перший винахід – в шпалери, створені з двох шторок для ванної кімнати, потрапило повітря, через що вони отримали неповторний стиль. Однак поширення матеріалу відбулося тільки після 1960 року, коли хлопці продемонстрували, наскільки хороші властивості винаходу, що амортизують, для упаковки крихких товарів.

Де придбати

Таким чином стає зрозуміло, хто створив дивовижну упаковку. Практичність і зручність використання такого пакувального матеріалу є незаперечними, тому ми пропонуємо вам ознайомитися з товарами на нашому сайті. Ми пропонуємо найвигідніші умови:

  1. Доступні ціни.
  2. Великий асортимент.
  3. Велика якість.
  4. Швидкість виконання замовлення.
  5. Швидку доставку.

У нас є найрізноманітніші моделі пакетів за найбільш доступними та демократичними цінами. А наші клієнти можуть скористатися оперативною доставкою продукції додому до Києва, Харкова або будь-якого іншого міста України.

Без коментарів
Опубліковано в:
Блог
Коментарі
Поки немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Name
Email

Усі результати пошуку