Міфи про поліетиленові пакети

В останні роки люди стали багато уваги приділяти проблемам екології, збереження природи та її ресурсів. У зв’язку з цим стало з’являтися багато неперевіреної та недостовірної інформації, чуток та міфів, у тому числі й про поліетилен. Щоб наші читачі та клієнти не помилялися в жодному питанні щодо шкоди та користі використання нашої продукції, ми вирішили розкрити таємницю про найпоширеніші міфи про пакети з поліетилену. А потім ви зможете вибрати і купити відповідну модель виробу в нашому інтернет-магазині за найвигіднішими цінами.Мифы о полиэтиленовых пакетах

У чому ми помиляємось і де правда

Отже, ось перелік найпопулярніших міфів про поліетиленові пакети:

  1. Багато хто вважає, що в Америці та Європі виробництво пластикових пакетів заборонено! Насправді не було закрито жодного заводу з виробництва товарів із ПВД та ПНД. Натомість було впроваджено у промисловість програми з переробки такої продукції.
  2. Кажуть, що поліетилен – найшкідливіший витвір людства, який забруднює природу більше, ніж інші відходи! Насправді, найбруднішим матеріалом, який несе з собою найбільше відходів, є папір – понад 50 відсотків всього сміття.
  3. Замість поліетиленових сумок краще використовувати паперові, оскільки це екологічно чиста та нешкідлива сировина! Так, це природний ресурс, але всі забувають, що при виготовленні паперової продукції витрачається у 50 разів більше води, викид шкідливих компонентів більший на 70 відсотків, а ще для цього вирубують ліси.
  4. Для виготовлення продукції з поліетилену витрачається багато нафти! Щоб спростувати цей безглуздий міф, достатньо переглянути світову статистику. Наприклад, в Америці на виробництво пакетиків йде лише 0,5 відсотка від усіх витрат нафти.
  5. Поліетилен розкладається тисячоліттями! Судячи з досліджень довго розкладається як поліетилен, а й інші відходи. Тобто вся проблема полягає в організації переробки сміття.
  6. Переробка – це дуже дорого. Насправді утилізація коштує відносно дешево і швидко окупається, адже впровадження вторинної переробки знижує собівартість товару, зберігаючи при цьому всі його параметри та якість.

Не слід відмовлятися від пакета

Зараз покупці, і нашого інтернет-магазину, у тому числі, мають можливість купити поліетиленові пакети зі спеціальними добавками, які прискорюють процес розкладання матеріалу. У нас ви можете також знайти багаторазові варіанти, які не доведеться купувати і викидати дуже часто, створюючи звалища. Адже головна проблема полягає в організації процесу утилізації та переробки сировини, а не у використанні того чи іншого виробу.

Поширені міфи про поліетиленові пакети

Не варто відмовлятися від благ цивілізації та вірити міфам та чуткам, адже поліетиленові пакети були винайдені для нашої зручності та комфорту, а не для знищення природи. А у нашому інтернет-магазині ви зможете придбати якісний товар будь-якого типу за оптимальною ціною з доставкою у Київ, Харків та інші міста України.

Без коментарів
Опубліковано в:
Блог
Коментарі
Поки немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Name
Email

Усі результати пошуку