Новорічне упакування своїми руками

Коли наближатися Новий рік багато хто замислюється, які подарунки зробити близьким і рідним. Купити подарунок – одне, і зовсім інше правильно його подати. Можливо, деякі не замислюються, але від того, як виглядає презент, залежить багато, у тому числі почуття, які зазнає людина, побачивши сюрприз. Щоб позбутися банальностей, ми вирішили розповісти відвідувачам сайту, як зробити новорічну упаковку своїми руками. А в інтернет-магазині ukrpolypack.com.ua ви зможете придбати пакунки та папір, щоб потім своїми руками оформити новорічний сюрприз для близьких людей. Ми пропонуємо вигідну вартість, відмінну якість продукції, надійну доставку до Харкова, Києва та інших міст України.

Крафт папір

Новорічна упаковка своїми рукамиНезважаючи на зовнішній мінімалізм, крафт матеріал давно вважається невід’ємним елементом оформлення подарунків. Ідея упаковки новорічного подарунка своїми руками в подібному оформленні доречна, якщо плануєте прикрашати коробку.

Упаковку з крафту паперу можна прикрасити та доповнити:

  1. Зробити гарні штампи або новорічні малюнки на упаковці.
  2. Декорувати коробку природними матеріалами (шишками, гілочками з ялинки, розмарином, корицею).
  3. Замість бантика використовувати ґудзик або прищіпку.
  4. Власноруч прикрашати сюрприз можна красивими та яскравими стрічками, при цьому необов’язково брати атласний варіант, адже чудово виглядають і стрічки з мішковини.
  5. Упаковку можна доповнити мереживом.

Газети, нотний зошит

Ідеї ​​упаковки новорічних подарунків своїми руками в газету чи ноти не є чимось новим, але таку прикрасу слід внести індивідуальності. Стиль упаковки вважається вінтажним, відповідно модним. З цієї причини не складно відшукати готовий пакувальний папір, але набагато цікавіше самостійно знайти відповідну картинку в мережі інтернету. Також можна пошукати і вдома старі газети, рукописні листи, старовинні нотні зошити. В результаті упаковка вийти незвичайно та унікальною.

Дану упаковку можна урізноманітнити і доповнити. Якщо ви володієте технікою орігамі, то можна зробити з газети або нотного аркуша квіти, ялинку або іншу фігурку і використовувати її замість банта.

Застосування фотографій

Щоб вирішити питання про те, як прикрасити новорічну коробку своїми руками оригінально та незвичайно, можна використати спогади – фотографії. Для цього навіть не потрібно псувати фотокартки, що вже є в альбомі – роздрукуйте їх на звичайному папері і використовуйте для упаковки! А щоб атмосфера таки залишалася новорічною, можна взяти фотокартки з минулих новорічних свят.

Додатково оформити подарункову новорічну коробку можна за допомогою цукерок, імбирних чоловічків та інших солодощів.

Інші варіанти

Ідей того, як запакувати коробку на новий рік, дуже багато. Якщо ж у вас немає часу на самостійне оформлення подарунка, це не означає, що ви не зможете гідно подарувати подарунок.

 

 

Ми пропонуємо відвідувачам придбати привабливі пакети різноманітних моделей для оформлення подарунка до нового року:

  • пакети-майки;
  • пакети з петлевою ручкою;
  • картонні упаковки;
  • еко пакети-майки.

В інтернет-магазині ви зможете вибрати гарні подарункові пакети з різними малюнками за найприйнятнішою, найрозумнішою ціною. Мінімальне замовлення – від 30 штук, швидка доставка у будь-який куточок країни.

Без коментарів
Опубліковано в:
Блог
Коментарі
Поки немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Name
Email

Усі результати пошуку