Поліетиленові пакети-майка

Недорогі та місткі пакувальні вироби з поліетилену, з незвичайною назвою «пакет-майка», на сьогоднішній день, незамінна річ для перенесення покупок. Даний вид пакетів, можна зустріти в будь-якому супермаркеті, торгово-роздрібних магазинах та на ринку. Через розташування ручок, зовні схожі на майку і термін пакет-майка прижилося в розмовній та професійній мові.

Матеріал виконання

За типом матеріалу пакети-майка виготовляються з:

  • поліетилену низького тиску – ПНД;
  • поліетилен високого тиску – ПВД.

Пакети-майки з ПНД у порівнянні з товщиною до 25 мкм мають велику вантажопідйомність до 15 кг. Пакет з даного матеріалу не розтягується, довго утримує форму, і застосовується для перенесення важких і об’ємних вантажів, якщо пакет має фальц – бічна складка. Недоліком є ​​низький опір ударів і рвуться при проколі. Зовні непрозорі, матові, тактильно шорсткі і при дотику шелестять. В основному пофарбовані в білий, чорний кольори.

Поліетиленові пакети майка

Пакет-майка з ПВД візуально естетичніше за рахунок гладкої, глянсової поверхні. Більш дорогі, оскільки для досягнення міцності пакету виробники збільшують товщину плівки, яка може досягати 90 мкм. Перевагою пакету-майки з ПВД – морозостійкість, водонепроникність багаторазове застосування, не деформуються, стійкість до ударів та стиску.

Способи отримання сировини

Виробництво пакету майки Під час виготовлення поліетиленової плівки використовують готові гранули ПНД і ПВД, які отримують наступним чином. Для отримання ПНД гранул розчин під дією температури до +2500˚C при низькому тиску перетворюють поліетилен. Далі пропарюють водним розчином, для стабілізації температури та висушують. Перед полімеризацією високим тиском при +300 ˚C температурі, поліетилен ПВД нагріваю до +1800 ˚C. Отриманий гранулят, що пройшов хімічну реакцію забарвлюють для отримання пакета-майки різних кольорів.

Виробництво пакетів

Першим етапом при виробництві пакетів-майка необхідно виготовити плівку з поліетилену, для цього застосовують екструдер-машину. У вакуумний завантажувач насипають сировину – гранули діаметром до 5 мм циліндричної, сферичної або квадратної форми, яка розплавляється та домішується до отримання однорідної маси. Готова маса проштовхується через екструзивну головку, діаметром від тисячних часток міліметра, на барабан на якому охолола плівка розтягується і подається до намотника. Для отримання ручок, готовий спаяний з обох боків пакет заданого формату, надходить на прес. Отримана форма пакета-майка досягається вирізом отвору «шийка». Нанесення на готовий пакет орнаменту, логотипу або фірмового знака здійснюється швидковисихаючими фарбами на друкарських верстатах.

 

 

Без коментарів
Опубліковано в:
Блог
Коментарі
Поки немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Name
Email

Усі результати пошуку